Airsoft Total Freaks Strona Główna Airsoft Total Freaks
Grupa Airsoftowa - Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Apdejt + osomness
Autor Wiadomość
Cyber G! 
Gaduła
AreK Shooter

Wysłany: Sob 23 Mar, 2013   Apdejt + osomness

Jako, że widzę, że nasza strona klubowa nie jest jakoś zbytnio zachęcająca, oczywiście bez urazy dla osób administrujących, proponuję troszeczkę ją odświeżyć.

Zapytacie jak? Otóż, jest pewien zdolny gościu, który by nam chętnie to ogarnął za damski chuj jakby się do niego ładnie uśmiechnął, mówię tu o Tomku Florczaku, który jest cholernie zdolny w tych tematach.

Z racji tego, że wziął się ostro za swoją radosną twórczość, to strona ATFu była by dla niego swojego rodzaju promocją, jak również promocją dla grupy samej w sobie, myślę, że by można było coś odświeżyć na stronie, bo moim zdaniem jest ona nieco przestarzała, jeśli chodzi o design.

Co szanowni państwo na taki pomysł??

"W każdym samochodzie tkwi dusza, i to zależy tylko od kierowcy aby umiał ją znaleźć"

Vian
Gaduła

Wysłany: Sob 23 Mar, 2013   

Osobiście nie widzę sensu zmieniania czegokolwiek na stronie. co najwyżej moglibyśmy sobie zrobić update fotek. Z chęcią bym pyknął nam sesyjkę foto :)

jaqs 
Spamer

Wysłany: Sob 23 Mar, 2013   

Jestem za. I sesyjką foto i nowym designem. Nie uważam natomiast żebyśmy się musieli promować. Po prostu taki bajer dla nas samych.

Simi 
Maniak

Wysłany: Nie 24 Mar, 2013   

Vian napisał/a:
Osobiście nie widzę sensu zmieniania czegokolwiek na stronie.
Ja też. Ale jak chcecie nowy wygląd to niech Tomasz zrobi jakiś fajny layout pod Joomle 2.5 to już resztę ogarnę.

Cyber G! 
Gaduła
AreK Shooter

Wysłany: Nie 24 Mar, 2013   

No właśnie o jakiś fajowy layout mi chodzi, tak zeby dal oka było przyjemniej

"W każdym samochodzie tkwi dusza, i to zależy tylko od kierowcy aby umiał ją znaleźć"

Simi 
Maniak

Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   

No i co z tą templatką pod joomle?

Cyber G! 
Gaduła
AreK Shooter

Wysłany: Sro 17 Kwi, 2013   

Przyznaję się bez bicia ze zapomniałem o tym, napomknę Tomkowi jeszcze dzisiaj mu napiszę.

Cyber G! 
Gaduła
AreK Shooter

Wysłany: Sro 18 Wrz, 2013   

Udało mi się Tomka dorwać, powiedział ze nam coś wymyśli jeśli chodzi o fajny layout strony, oczywiście usługa FREE więc bez paniki.

Co do forum, to mówił że raczej się nie podejmuje, zresztą i tak wydaje mi się nie ma sensu, forum jest wystarczająco czytelne, ino jakaś skórka może by się fajna przydała do wyboru...

Simi 
Maniak

No i git. Najfajniej jakby jakiś layout pod Joomle 2.5 lub wyższą strzelił, bo ją ogarniam i wygoda z galerią by też była. Innych cmsów nie ogarniam więc musiałbym mieć czas na to żeby się ich uczyć lub Tomkowi dupę truć. Chyba, że to sama grafika będzie pod gołego htm to też ogarnę.

Co do forum to nie ma co ruszać. I tak większość for działa na phpBB więc to będzie ciągle to samo. Natomiast skin do forum jak chcecie to spoko, w wolnej chwili poszukam, wrzucę, i w ustawieniach profilu każdy sobie będzie mógł zmienić na jaki mu pasi. Ja zostanę przy tym bo dla mnie najczytelniejszy jest. Na innych forach też sobie ustawiam layoty takie co by to się przejrzyście czytało. Tylko forum soatów nie trawię. Mają czarne layoty, oczy bolą i jeszcze te kurwa awatary i podpisy mają tak wielkie, że ciężko między nimi dopatrzeć treść postów. I te kurwa pierdolone, pedalskie, emo kolorki w literkach nazw userów forum, co jeden to inne kolorki ma, ja jebie. ;)

jaqs 
Spamer

Simi napisał/a:
I te kurwa pierdolone, pedalskie, emo kolorki w literkach nazw userów forum, co jeden to inne kolorki ma, ja jebie. ;)

Simi, uwielbiam ten twój puryzm w sferze estetyki :lol:

Cyber G! 
Gaduła
AreK Shooter

Wszyscy mamy jakiś puryzm Doktorze :D

Simi 
Maniak

Wysłany: Pią 03 Mar, 2017   

Wersja silnika naszego forum ma już 9 lat. Aktualizacja do jej najnowszej wersji sprawi, że i tak będzie stara :)
Zastanawiam się nad pewnymi rozwiązaniami:

1. Zaktualizować forum, żeby była w nim ta funkcja weryfikacji obrazkowej przy rejestracji, żeby się boty nie wpierdzielały. Bo aktualnie rejestracja jest w ogóle wyłączona (ta wersja nie ma tej weryfikacji) skutkiem czego nie wciągają się nowe osoby w strzelanki, bo nie mogą się zarejestrować.

2. Prościej i szybciej zainstalować coś nowego. Wczoraj i dziś na lokalnym serwerze bawiłem się skryptem MyBB. Ładne toto nawet, dużo opcji cfg, wbudowane weryfikacje przy rejestracji, wbudowane te pierdoły przy pisaniu postów do linkowania fotek i filmów, wiadomości PW w fajnych panelach jak w programach pocztowych, ma kalendarz w którym można dodawać wydarzenia, takie posty o strzelankach w formie graficznych kartek kalendarza jak na G+, ogólnie takie to ładne, nowoczesne, proste i ponoć śmiga dużo lepiej niż stare phpbb ... ale nie są ze sobą kompatybilne, bazy danych się nie przeniesie i wszystko byłoby od zera, zero postów, zero userów.

3. Szkoda czasu na cokolwiek. Nie robić nic, zostawić jak jest. Nie ma sensu męczyć się w aktualizację lub instalację nowego forum wiedząc, że i tak 90% ludzi z tego nie korzysta, bo siedzi na FB.

Co myślicie? Brać się za 1, 2 czy 3 :)

Cyber G! 
Gaduła
AreK Shooter

Jak dla mnie to opcje. 1 lub 3

frostbite 
Gaduła
frostbite

1- bez dwóch zdań.

Vian
Gaduła

Wysłany: Pon 06 Mar, 2017   

1 - tylko i wylącznie :P

BoChen 
Gaduła

https://mybboard.pl/thread-38357.html

Testowo można wykonać na lokalnym serwerze...

Simi 
Maniak

Cytat:
Musisz wykonać konwersję: Przemo > phpBB2 > phpBB3 > MyBB

Zajebisty i obszerny opis co i jak, krok po kroku, rewelka, biorę się :D
W innych wątkach odnośnie tego skryptu i migracji bazy danych też tacy wylewni, no nic tylko migrować :D

Odpowiedz do tematu