2022.05.08 – Skierniewice – Jednostka

Dzisiaj byliśmy na kulkach w Skierniewicach na miejscówce Jednostka. Od dawna chciałem się tam wybrać i dziś udało się zgrać terminy. Najwięcej osób było z ekipy Leniwi Myśliwi, ale byli też koledzy z grupy RAT, były osoby z ekipy, której nazwy nie pamiętam (ach ta skleroza 😀 ) i było kilku graczy randomowych.

Ogólnie bardzo fajna strzelanka w przyjaznej i kulturalnej atmosferze. Żadnych spin i zgrzytów, luzacki klimat, trochę śmiechu i duuuużo kuloprucia.
Początkowo po naszej stronie były głównie osoby nie znające terenu, więc ciężko było nam wyjść z respa, ale po przemieszaniu składów gra zrobiła się wyrównana. Było dość dynamicznie i skradankowo zarazem.

Jestem pod wrażeniem terenu. Kilka budynków, parterowych i piętrowych, z piwnicami i wyjściami na dach, z ciasnymi pomieszczeniami i dużymi korytarzami. Do tego trochę lasu, kilka ziemianek i sporo krzaczorów. Z chęcią jeszcze tu zagram.

Dziękuje wszystkim za miło spędzony czas i do następnego 🙂

2022.03.27 – Oczyszczalnia

Wczoraj graliśmy na Oczyszczalni z kolegami z grupy R.A.T. Zagraliśmy dwa razy Team DeathMatch z limitem 30 respów na stronę oraz kilka rund w trybie Domination z dwoma punktami do przejmowania licznika. Gra była wyrównana i przebiegała w przyjemnej atmosferze. Piękna pogoda tylko dopełniała miodność całego spotkania. Dzięki za fajną grę i do następnego.
Czytaj dalej „2022.03.27 – Oczyszczalnia”

2021.12.18 – Rosanów

Wczoraj byliśmy na nocnej strzelance w Rosanowie. Zagraliśmy 4 razy Team DeathMatch z limitowaną liczbą żyć na stronę i zamianą respów po zakończonej rundzie.
Byliśmy tu pierwszy raz. Nieznajomość mapy oraz ciemności sprawiły, że ciężko było nawiązać wyrównaną walkę z osobami znającymi już teren. Większym problemem było jednak rozpoznanie graczy w ciemnościach. Wymiana ognia między graczami, którzy okazywali się być po tej samej stronie była bardzo częsta 🙂 Tak więc było trochę śmiechu.
Ogólnie było całkiem fajnie i przede wszystkim klimatycznie. Pirotechnika, światła pochodni, latarek no i śmigające fluorescencyjne kuleczki 🙂
Mapa też fajna. Na pewno tu jeszcze przyjedziemy.
Czytaj dalej „2021.12.18 – Rosanów”